Kontakt

Vare sig du vill veta mer om våra tjänster och erbjudanden eller om du vill ha en offert för ett uppdrag, så uppmuntrar vi er alltid att ta kontakt med oss. Vi erbjuder flexibla och effektiva lösningar och kan anpassa oss efter just ditt uppdrag.

ÖPPETTIDER:
Måndag – Torsdag kl. 08.00 – 15.00
Fredag kl. 08.00 – 12.00

Lunchstängt 12.00 – 13.00

FAKTURAADRESS:
Box 5033
250 05 Helsingborg

BESÖKSADRESS:
Gamla riksvägen 4
428 32 Kållered

Ätrastigen 5
311 38 Falkenberg

Stenbrovägen 40
253 68 Helsingborg

      Medarbetare

      Nicklas Nilsson Nicklas Nilsson

      Driftchef norr

      Nicklas.n@stadax.nu
      Lennart Bosovic Lennart Bosovic

      Driftchef syd

      lennart@stadax.nu
      Donny Jensen Donny Jensen

      Driftchef väst

      donny@stadax.nu
      Linus Sahlin Linus Sahlin

      Koordinator

      linus@stadax.nu
      Josefin Nygren Josefin Nygren

      Ekonomi

      ekonomi@stadax.nu
      Sebastian Olsson Sebastian Olsson

      Avtalsansvarig

      sebastian@stadax.nu
      Joel Nygren Joel Nygren

      VD

      joel@stadax.nu